białko

Stara zasada kulturystów

Author: iStock.com
Odżywki dla osób aktywnych fizycznie są w naszym kraju w ofercie od wielu lat, a mimo to nieustannie są znane głupawe mity o ich skuteczności. Sporo ludzi nie potrafi odróżnić popularnej odżywki od specjalnych substancji hormonalnych, które są stosowane przez kulturystów. Należy powiedzieć to jasno: odżywki nie są w żaden sposób niebezpieczne dla zdrowia i nie czynią żadnych zmian w gospodarce hormonalnej. Wszystkie produkty, które oferowane są na polskim rynku muszą mieć wiele rygorystycznych badań. O ile ćwiczysz na siłowni, łykaj je bez lęku. Oczywiście kluczowym elementem większości treningów są zestawy ćwiczone według odpowiedniego, ustalonego wcześniej planu, jednakże samymi ćwiczeniami bardzo łatwo się zniechęcić, ponieważ bez odpowiedniej diety i wspomagania w postaci odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać niezwykle długo.

Stosując sterydy anaboliczne mamy szansę szybko zyskać upragnioną masę ciała

podnoszenie sztangi
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie na siłownię i troska o swoją formę stało się dzisiaj trendy. Trenują nie tylko młode, lecz i starsze osoby chcące jak najdłużej szczycić się dobrą kondycją. Niejedna osoba marzy o tym, aby błyskawicznie osiągnąć efekty i pochwalić się wspaniałą sylwetką, toteż wykorzystuje suplementy na masę. Niniejsze preparaty mogą być efektywne, trzeba jedynie wiedzieć, jak wybrać właściwe.

Zaplanuj odpowiednio swój cykl sterydowy

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Jeśli naszym marzeniem jest uzyskanie większej masy ciała, a co za tym idzie też większej siły, to w pierwszej chwili myślimy o rozpoczęciu właściwych treningów. Mimo wszystko ma szansę się okazać, że rezultaty jakie wtenczas dostaniemy nie będą zjawiały się tak szybko jak byśmy chcieli, przez to wielka rzesza osób sięga po sterydy anaboliczne. Przez to, że działają one na białko, mogą w niedługim czasie mocno zadziałać na zwiększenie naszej tkanki mięśniowej, jak i na powiększenie naszej siły. Do jednych z najpopularniejszych sportów należy trening siłowy lub też jakakolwiek forma ćwiczeń na siłowni.