deser

Asortyment akcesoriów kuchennych okazuje się dziś niezwykle interesujący i pozwala przyszykować się na dowolną okazję

inwestycja
Author: Alexander Mueller
Source: http://www.flickr.com
Święta to okres, gdy naprawdę dużo myśli się nad jedzeniem. Przygotowuje się różnorakie smakołyki, wypróbowuje nowe receptury i chce się, aby wszystko wyszło doskonale.

Podpowiadamy jak zapewnić dietetyczne żywienie swoim dzieciom

Szkolne śniadanie
Author: ZM Pekpo
Source: ZM Pekpo
Obecnie można śmiało zarejestrować zjawisko, że jeszcze więcej osób zaczyna podróżować nie tylko na długie zagraniczne ferie, ale również coraz częściej udaje się w miejsca, położone w naszym kraju. Na dodatek wyjazdy również niejednokrotnie nie związane są z wielkimi miejscowościami, kosztownymi hotelami i wykwintnymi daniami. Systematyczne podejmowanie aktywności fizycznej oraz przestrzeganie opracowanej diety nie oznacza wcale, że kategorycznie należy nie ulec choć jednej przyjemności w postaci okazjonalnego zjedzenia lub napicia się czegoś bardziej kalorycznego. Raz na jakiś czas każdego z nas nachodzi pragnienie zjedzenia czegoś co zawiera dużą ilość cukru, takiego jak deser lodowy, czekoladowo-bananowy koktajl lub kawałek ciasta.

Kiepskie przyrządzanie potraw na długi czas może uprzedzić do zdrowego odżywiania

dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Współczesny styl życia bardzo szkodzi naszemu samopoczuciu. Zbyt dużo czasu przesiadujemy w pracy, jesteśmy przemęczeni oraz rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze problemy z zasypianiem. Przemęczenie próbujemy zlikwidować dużymi ilościami napojów energetyzujących. Dodatkowo, nasza dieta nie zachwyca. Jemy za dużo przetworzonej żywności. Zrezygnowaliśmy ze zdrowego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych posiłków na mieście.