market

Najwspanialszy zapach na świecie - świeżo zmielona kawa

podarunek
Author: Bodum
Source: www.SmakProstoty.pl
Pomimo iż dość mocno różnimy się między sobą, na pewno większość z nas z ogromną przyjemnością sięga po filiżankę kawy. Bez względu na to, czy wolimy rozpuszczalną czy parzoną, zapach kawy każdego z nas wprowadzi w doskonały nastrój.

Domowa wędzarnia

Smoke wędzarnia gazowa
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Większości z nas już się przejadły naszpikowane chemią, nasiąknięte wodą oraz co najgorsze niemal bezsmakowe wędliny oferowane w marketach i dyskontach.


Marzymy o produktach z opowieści naszych dziadków – smakowitych, aromatycznych, niepowtarzalnych.

Świeże przyprawy to fundament każdego posiłku!

gotowanie
Author: Heather Sperling
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy lubimy doskonale doprawione dania. Właściwie dopasowane zioła i przyprawy są w stanie zmienić najzwyklejszą potrawę w prawdziwy przysmak.


Niestety to, co kupujemy dziś w sklepach ma niewiele wspólnego z aromatycznymi kompozycjami ziół i przypraw, których zapach wypełnia całą kuchnię. W większości przypadków woreczki z fabrycznymi przyprawami zawierają suszone, zwietrzałe liście ziół, a kupne zestawy przypraw składają się przede wszystkim z soli. Co więcej wielu producentów dodaje do mieszanek przyprawowych różne wzmacniacze smaku, spośród których wyjątkowo złą sławą owiany jest|takie jak cieszący się złą sławą glutaminian sodu.