patelnie

Czas na rewolucję w twojej kuchni. Garnki, w które powinnaś zainwestować.

wizja - hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Masz dość byle jakich garnków? Nie znosisz ich ciągle wymieniać? Mamy dla ciebie rozwiązanie.


Patera Gold White Bloomingville
Author: Bloomingville
Source: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to linia luksusowych garnków belgijskiej firmy. Wyprodukowane są ze stali, lecz inaczej niż w przypadku wielu oferowanych na rynku garnków nie rdzewieją, nie rysują się oraz nie zmieniają barwy. Dzięki specjalnej technologii opracowanej przez firmę długie lata garnki będą miały kolor jak tuż po kupnie. Korzystanie z nich oznacza również o wiele większy poziom higieny. Na garnki Apollo Demeyere można otrzymać nawet 30 lat gwarancji. Uchwyty mocowane są przy pomocy spawania. Dlatego praktycznie nie ma możliwości, by one odpadły albo się poluzowały. Ponieważ rozmaitych naczyń używa się do innych typów gotowania, dno oraz ścianki mają grubość dostosowaną do potrzeb. Wytwórca przeprowadził wiele eksperymentów, żeby to stwierdzić.

Nieodzowne w każdej kuchni przed wyjątkową uroczystością

Dekoracje na stole
Author: Dinner Series
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie lubi odpowiednio i smacznie zjeść? Ugotować albo upiec coś dla siebie i dla przyjaciół? Jednak w dzisiejszych zapracowanych czasach, nie każdy ma czas na gotowanie, ochotę lub po prostu kulinaria nie są jego mocną stroną. Niestety często dzieje się tak, że jesteśmy zmuszeni, przygotować posiłek samemu, ponieważ nie ma kto nas w tym wyręczyć, albo chociażby wesprzeć. W takich momentach przychodzą nam na myśl te zeszłe lata, kiedy to nasze babcie i mamy stale dbały o smaczny, ciepły posiłek, który każdego dnia był przyszykowany na czas. Niestety dla większości z nas te chwile już przeminęły i trzeba zadbać o siebie. Następnie idziemy do łazienki, załatwiamy wszystkie sprawy związane z poranną higieną i w momencie, kiedy z niej wychodzimy, woda jest już zagotowana i można zalać sobie herbatę bądź kawę.

AGD do kupienia przez internet

AGD - garneczki.pl
Author: US Department of Education
Source: http://www.flickr.com
Czytam w gazetach o boomie gospodarczym i boomie mieszkaniowym. Coraz więcej Polaków kupuje nowe mieszkania. Są one puste i trzeba je wyposażyć. Poza meblami, sypialnią kupujemy też artykuły gospodarstwa domowego. Potrzebne są więc m.in. pralki, czajniki. Wybór jest niesamowity. Wystarczy pójść do salonu prasowego i kupić gazetę o wyposażeniu mieszkań, żeby przejrzeć tylko skrawek możliwości wyboru.
Tags: 

Artykuły kuchenne do współczesnej kuchni

fondue
Source: www.garneczki.pl
Urządzając swoją kuchnię bezspornie wypada zadbać o solidne zestawy naczyń, w tym również garnków. W praktycznie zaaranżowanej kuchni niewątpliwie nie może zabraknąć takich naczyń, jak na przykład brytfanna oraz patelnie grilowe, które są wręcz niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. brytfanna to niesłychanie użyteczne naczynie, w jakim zdołasz zapiekać rozliczne potrawy, tak samo jak w piekarniku, ale zdołasz bez trudu i bez problemu korzystać ze zwykłej kuchenki. W brytfannie możesz łatwo i ekspresowo przyrządzić kurczaka bądź dobrą i apetyczną zapiekankę i nie musisz wcale rozgrzewać piekarnika, co wpływa również na istotnie krótszy czas sporządzania potraw. Taka brytfanna częstokroć jest też nazywana patelnią grillową, bowiem z reguły takie brytfanny dodatkowo posiadają pokrywę, jaką można też użytkować osobno jako mniejszą brytfannę czy właśnie patelnię grillową (najlepsze patelnie grillowe). Wobec tego kupując taką brytfannę z pokrywą dodatkowo oszczędzasz, gdyż można rzec, iż kupujesz dwa towary w jednym.

Jakie akcesoria przydają się w kuchni

Szklany garnek z ceramiczną pokrywką
Author: Neoflam
Source: Neoflam
Z pewnością każdy zgodzi się z tym, iż sztućce są nieodłącznym elementem wyposażenia każdej kuchni. Na rynku znajdziemy wiele modeli sztućców pochodzących od różnorodnych fabrykantów, niemniej dziś zwrócimy uwagę na sztućce gerlach. Cechują się one niezmiernie ogromną renomą i są ochoczo kupowane przez sporo Klientów, gdyż jest to faktycznie wyśmienita marka. Wystarczy poszukać właściwego serwisu w Internecie. Kiedy wyszukamy na przykład frazę „porcelana Chodzież” dowiemy się jak wielki wybór mamy. Talerze mogą być białe, kolorowe, gładkie, z wzorami… Wybierzmy te, które będą pasowały do naszej aranżacji mieszkania i które jednocześnie będą funkcjonalne (sklep online). Zwróćmy w czasie zakupów uwagę na to, czy nasze nowe naczynia można myć w zmywarce, abyśmy przez przypadek ich nie uszkodzili.