Produkty

Stara zasada kulturystów

Author: iStock.com
Odżywki dla osób aktywnych fizycznie są w naszym kraju w ofercie od wielu lat, a mimo to nieustannie są znane głupawe mity o ich skuteczności. Sporo ludzi nie potrafi odróżnić popularnej odżywki od specjalnych substancji hormonalnych, które są stosowane przez kulturystów. Należy powiedzieć to jasno: odżywki nie są w żaden sposób niebezpieczne dla zdrowia i nie czynią żadnych zmian w gospodarce hormonalnej. Wszystkie produkty, które oferowane są na polskim rynku muszą mieć wiele rygorystycznych badań. O ile ćwiczysz na siłowni, łykaj je bez lęku. Oczywiście kluczowym elementem większości treningów są zestawy ćwiczone według odpowiedniego, ustalonego wcześniej planu, jednakże samymi ćwiczeniami bardzo łatwo się zniechęcić, ponieważ bez odpowiedniej diety i wspomagania w postaci odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać niezwykle długo.

Kijki nordic walking dla każdego

Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Author: Highland
Source: Sport-Shop.pl
Niezwykle modny dzisiaj sport, którym jest nordic walking, ma coraz większą grupę zwolenników. Zanim rozpocznie się właściwy trening, trzeba nabyć właściwe kije nordic walking. Bez właściwego sprzętu nie da się uprawiać tego sportu. Jest to niezwykle interesująca oraz atrakcyjna forma rekreacji i wypoczynku w jednym. Decydując się na właściwej długości kije, należy zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie partie mięśni sport może uzależnić! Plecaki turystyczne – jest to przedmiot, na kupno którego nie warto szczędzić kasy.

Sport to zdrowie!

biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
tak samo dla obolałych stóp, umęczonych pleców, sztywnej szyi, jak i innych części ciała znajdzie się właściwy masażer. Przy nabytku warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Masażery zasilane są zarówno sieciowo jak i na baterie, więc powinno się wcześniej zastanowić, czy wolimy brać nasze urządzenie w podróż np. autobusem, czy będziemy z niego korzystać tylko w domu.Trzeba też pomyśleć jakie funkcje powinien posiadać nasz masażer. Dodatkowo polecamy: zobacz.

Kuchnia w sieci

Author: Sashertootie
Większość supermarketów wyparła zdrową żywność jej tanimi substytutami, które według badań okazują się być niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Żywność ekologiczna nie jest jeszcze obecna we wszystkich marketach, ale prędko zajmuje w nich należne jej miejsce. Staje się świetną alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Nabywa ją już około 7 procent wszystkich polskich kupujących.

Z jakich powodów trzeba poprawnie się odżywiać?

kurczak z ryżem
Author: Lim Ashley
Source: http://www.flickr.com
Głównie co widzimy na pierwszy rzut oka to ogrom sklepów ze zdrową żywnością - Rawfoods Polska. Powstają częściej w większych miejscowościach i zwracaj uwagę młodych, wykształconych osób. Lecz na pewno nie jest to norma, ponieważ coraz niższe ceny tego rodzaju produktów i wzrastająca świadomość stosowania zdrowej diety wpływa na większe zainteresowanie następnych potencjalnych klientów. Można powiedzieć, iż my to doskonale wiemy - wiemy także, że zbyt duże przekraczanie prędkości każdego dnia powoduje zbyt wiele zgonów.

W jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało i zdrowie - pożyteczne podpowiedzi i rady

Jak pokonać jesienną senność
Author: iStock
Source: iStock
Jak na przykład możesz w optymalny sposób zadbać o swoje ciało oraz zdrowie? Należy przyznać, iż te dwie rzeczy precyzyjnie się ze sobą łączą, wobec tego jeżeli zdecydujesz się dbać o swoje zdrowie musisz jednocześnie zadbać o swoje ciało, oraz odwrotnie. Nie da się poróżnić tych dwóch rzeczy, w końcu nie bez powodu zaistniało powiedzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Bardzo dużym powodzeniem darzy się preparaty oferowane w internecie. Nie ogranicza się to tylko do drobnych sprzedawców i pojedynczych licytacji lecz mamy coraz większą liczbę internetowych perfumerii czy aptek. Drogeria internetowa oferuje nam to wszystko, co znaleźć możemy w zwykłym sklepie.