talerze

W jaki sposób ładnie serwować obiad?

ciastka z kokosem
Author: Jenna Freese
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma różne wspomnienie smaku niedzielnego obiadu. Po pewnym czasie przez całe życie albo próbujemy ten smak odtworzyć, albo znaleźć własny.


Podstawą nakrycia stołu jest obrus. Musi być doskonale wyprasowany a także zwisać z każdej strony plus minus dwadzieścia centymetrów.

Urządzanie kuchni – które produkty są obecnie najbardziej pomocne w każdym mieszkaniu, żeby zagwarantować sobie komfort?

Sałatka z serem Aldamer
Author: MSM MOŃKI
Source: MSM MOŃKI
W kuchni przygotowuje się jedzenie, w związku z tym z pewnością wskazane jest zadbać o to, aby w tym pomieszczeniu znalazły się wszystkie niezbędne produkty.

Obiad na słodko, na słono lub na ostro - jak przygotować zdrowy posiłek

obiad
Author: jeffreyw
Source: http://www.flickr.com
Wyśniona kuchnia to taka, gdzie każda gospodyni domowa będzie pragnęła gotować zupy niemalże od poranku aż do zmroku. I mimo że we wspomnianym pomieszczeniu kobiety spędzą wiele miłych chwil, to czasami przydarzają się i takie sytuacje, które irytują każdą, nawet doświadczoną kucharkę. Jeśli rozsypie mąka to pół biedy. Bardziej niebezpieczny jest odłupany teflon z patelni bądź okruszki szkła z rozbitej literatki, którymi nietrudno się zranić. Jednym wyrazem, aby panować w kuchni trzeba wykazać się dużą zręcznością oraz chociaż elementarną wiedzą z zakresu bezpiecznego przygotowywania posiłków.